Świat – Radiacja z Fukushimy vs epidemia Ebola.

Różnica pomiędzy informacjami o tym co się dzieje w Fukushimie i o epidemii Eboli nie może być bardziej widoczna. Media głównego nurtu informacji są kompletnie nasycone wiadomościami o epidemii Ebola. Zdanie administracji prezydenta Obamy dotyczące ograniczenia lotów z Afryki stała się atutem w wyborach prezydenckich. Właściwie to tak powinno być, gdyż Ebola jest straszliwą chorobą.  Rozwija się w środkowo -zachodniej Afryce i błyskawicznie zabija ok 70% chorych. A teraz w Europie i Ameryce pojawiły się pierwsze ofiary.

Plants-vs-Zombies-Garden-Warfare-the-vid-game-940x400

Z drugiej strony promieniowanie z uszkodzonej elektrowni jądrowej Fukushima jest już w Ameryce. Zostało ujawnione, że przed kataklizmem w elektrowni Fukushima było stosowane paliwo MOXA zawierające śmiercionośny pluton, którego cząsteczki po wybuchu zostały wyrzucone do atmosfery i dotarły w każdy zakątek Ziemi. Czasopismo Vancouver Sun poinformowało, że próbki wodorostów zebrane w Kolumbii Brytyjskiej 4 krotnie przekraczają dopuszczalną  emisję promieniowania. New York Times donosi o wykryciu  “niskiego” poziomu promieniowania w mleku w USA. Wystąpił również ogromny pomór wśród ryb na zachodnim wybrzeżu, w tym sardynek, rozgwiazd, łososia i innych organizmach morskich. Media głównego nurtu nie chcą spekulować nad promieniowaniem, choć zastanawiające jest to, że promieniowanie z kataklizmu Fukushima 3/11 pojawiło się na Zachodnim Wybrzeżu w marcu 2014 i od tego czasu występują te anomalie w ekosystemie nadmorskim. dziennie około 80.000 litrów skażonej wody z Fukushimy nadal wlewane jest do Pacyfikukażdego dnia akumuluje się w łańcuchu pokarmowym.

there_are_no_gc3a7c3bfminimum_dosesgc3a7c3b6_of

Źródło: http://warr-blog.blogspot.com.au/2014/10/fukushima-radiation-vs-ebola-outbreak.html

 

One Reply to “Świat – Radiacja z Fukushimy vs epidemia Ebola.”

  1. I jak tu nie wierzyć w teorie spiskowe ?
    To – co naprawdę poważnie nam zagraża jest bardzo sumiennie zamiatane pod dywan, a to, co jest kompletnym marginesem – jest podsycane i ewidentnie służy zastraszeniu społeczeństwa.
    Ale nic się przecież nie dzieje bez przyczyny i jakiś sens w tym działaniu być musi, ktoś ma w tym swój interes i jedno jest pewne – nie dla naszego dobra to się dzieje 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*